Jednostki pomocnicze - sołectwa

Skład rady sołeckiej w sołectwie Zakrocz

1. Krempeć Krzysztof 2. Małkowski Józef 3. Klebba [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Stępowo

1. Dereszewski Roman 2. Gogolin Grzegorz 3. Zalewski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Stawiska

1. Krajewski Wojciech 2. Sadowska Agata 3. Sławkowski Piotr 4. Stocka [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Starorypin Rządowy

1. Błaszkiewicz Grzegorz 2. Cieślak Przemysław 3. Pniewski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Starorypin Prywatny

1. Gburczyk Dorota 2. Krajnik Sławomir 3. Włódecki [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Sikory

1. Detmer Wioletta 2. Dobrosielska Danuta 3. Domagalski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Nowe Sadłowo

1. Cyrankowski Stanisław 2. Kulwicki Sławomir 3. Szymborska [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Sadłowo

1. Lewandowska Danuta 2. Urbański Eugeniusz 3. Marzena [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Rypałki Prywatne

1. Krajewska Jadwiga 2. Skorupski Roman 3. Wicińska [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Rusinowo

1. Mazanowski Jan 2. Pawlak Wanda 3. Umiński [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Puszcza Rządowa

1. Daniszewski Tomasz 2. Drzewiecki Przemysław 3. Durszlewicz [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Podole

1. Dolecka Bożena 2. Marchlewska Justyna 3. Piotrowski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Marianki

1. Krzemińska Ewa 2. Krzeszewski Józef 3. Paszke [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Linne

1. Lisowski Roman 2. Płusa Mirosław 2. Michlewicz [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Kowalki

1. Jabłoński Ryszard 2. Rudnicki Zdzisław 3. Urbański [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Jasin

1. Bartnicki Mirosław 2. Gołoś Stanisław 3. Tyburski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Godziszewy

1. Mularski Marek 2. Jankowska Gabriela 3. Malinowski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Głowińsk

1. Kaślewicz Elżbieta 2. Kułakowski Piotr 3. Włódecki [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Dylewo

1. Brzezicki Bogusław 2. Smulska Janina 3. Sugalski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Dębiany

1. Michalska Agnieszka 2. Wasiewski Dariusz 3. Gawrońska [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Czyżewo

1. Błaszkiewicz Jarosław 2. Dędza Krzysztof 3. Płuza [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Cetki

1. Mazanowski Piotr 2. Wiśniewska Alina 3. Wiśniewski [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Borzymin

1. Kilanowski Andrzej 2. Szczepańska Jolanta 3. Zglinicki [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Balin

1. Krępeć Zenon 2. Rakowska Marzena 3. Wiśniewski [...]

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij