Jednostki pomocnicze - sołectwa

Skład rady sołeckiej w sołectwie Zakrocz

1. Krempeć Krzysztof2. Małkowski Józef3. Klebba Alojzy [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Stępowo

1. Dereszewski Roman2. Gogolin Grzegorz3. Zalewski Piotr [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Stawiska

1. Krajewski Wojciech2. Sadowska Agata3. Sławkowski Piotr4. Stocka Danuta [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Starorypin Rządowy

1. Błaszkiewicz Grzegorz2. Cieślak Przemysław3. Pniewski Paweł [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Starorypin Prywatny

1. Gburczyk Dorota2. Krajnik Sławomir3. Włódecki Cezary [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Sikory

1. Detmer Wioletta2. Dobrosielska Danuta 3. Domagalski Wojciech [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Nowe Sadłowo

1. Cyrankowski Stanisław2. Kulwicki Sławomir3. Szymborska Iwona [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Sadłowo

1. Lewandowska Danuta2. Urbański Eugeniusz3. Marzena Zdrojewska [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Rypałki Prywatne

1. Krajewska Jadwiga2. Skorupski Roman3. Wicińska Iwona [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Rusinowo

1. Mazanowski Jan2. Pawlak Wanda3. Umiński Bartłomiej [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Puszcza Rządowa

1. Daniszewski Tomasz2. Drzewiecki Przemysław3. Durszlewicz Jerzy [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Podole

1. Dolecka Bożena2. Marchlewska Justyna3. Piotrowski Adam [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Marianki

1. Krzemińska Ewa2. Krzeszewski Józef3. Paszke Katarzyna [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Linne

1. Lisowski Roman2. Płusa Mirosław2. Michlewicz Wiesława [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Kowalki

1. Jabłoński Ryszard2. Rudnicki Zdzisław3. Urbański Dariusz [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Jasin

1. Bartnicki Mirosław2. Gołoś Stanisław3. Tyburski Włodzimierz [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Godziszewy

1. Mularski Marek2. Jankowska Gabriela3. Malinowski Wojciech [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Głowińsk

1. Kaślewicz Elżbieta2. Kułakowski Piotr3. Włódecki Mirosław [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Dylewo

1. Brzezicki Bogusław2. Smulska Janina3. Sugalski Grzegorz [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Dębiany

1. Michalska Agnieszka2. Wasiewski Dariusz3. Gawrońska Jolanta [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Czyżewo

1. Błaszkiewicz Jarosław2. Dędza Krzysztof3. Płuza Marzena [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Cetki

1. Mazanowski Piotr2. Wiśniewska Alina3. Wiśniewski Kazimierz [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Borzymin

1. Kilanowski Andrzej2. Szczepańska Jolanta3. Zglinicki Rafał [...]

Skład rady sołeckiej w sołectwie Balin

1. Krępeć Zenon2. Rakowska Marzena3. Wiśniewski Sławomir [...]

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij